Top
Szmaragdowy pakiet atrakcji!

Stwórz własny program w oparciu o zaproponowane atrakcje! Napisz do nas jakie atrakcje/stanowiska Cię interesują i uzyskaj zniżkę wybierając min. 3 atrakcje!

Szmaragdowy Bal karnawałowy

Zapraszamy na wspólne zabawy i tańce! Zaangażujemy do zabawy małych i dużych! Dopasujemy zabawy do motywu przewodniego balu w Twoim przedszkolu :)

Świąteczne warsztaty DIY

Pachnące pierniczkami mydełka DIY? A może hand made'owe ozdoby na choinkę? Przygotujemy z dziećmi prezenty i upominki świąteczne dla najbliższych!

Artystyczny FacePainting

Malowanie buzi to doskonała atrakcja na festyn, dzień otwarty lub świętowanie Dnia Dziecka! Malujemy ładnie, profesjonalnie, z użyciem atestowanych materiałów! Mamy wzory dla chłopców i dziewczynek!

Odwiedziny Elzy

Odwiedziny księżniczki Elzy połączone z warsztatami oraz grami i zabawami inspirowanymi Krainą Lodu to fantastyczna atrakcja nie tylko na zimowy czas! Zapraszamy do zabawy!

Odwiedziny Pani Kokardki - artystki balonowej!

Balony dla każdego!

Szmaragdowe Warsztaty - Senso Eksperymenty

Zamienimy przedszkolną salę w laboratorium, w którym powstaną kolorowe eksperymenty. Nasze eksperymenty syczą, bulgoczą, pachną, zmieniają kolory - gwarantują efekt WOW!

Szmaragdowe warsztaty - Slajmowe Laboratorium

Slajmy to rozciągliwe i kolorowe masy sensoryczne, które są uwielbiane przez dzieci! Slajmy w naszym wykonaniu są kolorowe, puszyste i błyszczące. Podzielimy się z Wami przepisem na najlepsze slajmy na świecie!

Szmaragdowe Warsztaty - Dinozaurowa Przygoda

Wspólnie poszukamy kości dinozaura i ułożymy z nich szkielet! Poznamy ciekawostki o dinozaurach, a także zagramy w gry i zabawy z przemiłym dinusiem! Wykonamy także własne dinozaurowe figurki!

Bańkowe szaleństwo

Wyczarujemy dla dzieci bańki mydlane XXL a także deszcz małych baniek! Zorganizujemy zamykanie w bańce mydlanej i eksperymenty z bańkami. Używamy profesjonalnych rekwizytów bańkowych, które oczarowują dzieci!

Szmaragdowa Przygoda - Świętujemy Dzień Dziecka!

Przygotowaliśmy 3 pakiety do wyboru na Dzień Dziecka! Świętujcie z nami :) Nie zabranie atrakcji, które zachwycą dzieci! Uwielbiamy uszczęśliwiać dzieci w ich święto!