Top

Opis strony FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Tak! Współpracujemy ze Żłobkiem Tam i Tu na warszawskim Mokotowie, blisko metra Wierzbno.

Miejsce posiada salę na warsztaty oraz przestrzeń z wykładziną do zabaw ruchowych. Dodatkowo, latem dostępny jest również ogródek, z którego można skorzystać. Po stronie rodziców są dekoracje oraz poczęstunek dla dzieci, a my zajmiemy się animacjami. Dodatkowo, w lokalu znajduje się niewielka kuchnia połączoną z wygodną szatnią, gdzie rodzice mogą spędzić czas w oczekiwaniu na dzieci. :)

Cennik: 180 zł/h 

Dodatkowe informacje: Lokal zalecamy wynająć na 2h. Animacje dla dzieci trwają godzinę. Pół godziny przed animacją udostępniamy lokal na wniesienie tortu oraz dekoracji. Po animacji jest pół godziny czasu na pożegnanie się z gośćmi i spokojnie pozbieranie prezentów.

Zapytania o dostępność lokalu w konkretnym terminie należy kierować drogą mailową. Sugerujemy zarezerwować lokal przynajmniej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.
 

Tak, naszym klientom przesyłamy wzór zaproszeń z logo Szmaragdowej Krainy :) 

Wystarczy wydrukować zaproszenia lub rozesłać je w wersji elektronicznej! 

Animacja może odbyć się w domu, w wynajętej sali, w salce przynależnej do hotelu/resturacji, ale także w ogrodzie, na podwórku przed blokiem, w pobliskim lesie i na polance w miejskim parku! Pomysłów jest sporo! Dostosujemy program animacji do miejsca i przestrzeni :) 

Prosimy o kontakt :) W Szmaragdowej Krainie lubimy zaskakiwać i podejmować nowe wyzwania! Mamy też wielu przyjaciół w branży eventowej, którzy chętnie nam i naszym klientom pomogą! Telefon kontaktowy w sprawach pilnych to: 669 995 669 (p. Ania) 

W przypadku animacji powyżej 15 osób proponujemy Państwu animację prowadzoną przez dwie animatorki.

Animację do 15 dzieci prowadzi z reguły jedna animatorka :) Nasze doświadczenie jest na tyle duże, że spokojnie dajemy radę poprowadzić animację dla takiej grupy dzieci! 

Sami decydujemy, która animatorka poprowadzi event w oparciu o harmonogram imprez i lokalizację eventu. Jeśli jednak zależy Państwu na konkretnej animatorce, postaramy się w miarę możliwości spełnić Państwa prośbę. Poprosimy wówczas o napisanie, na której animatorce Państwu zależy :)  

Dodamy, że wszystkie nasze animatorki są osobami z doświadczeniem, o wysokiej kulturze osobistej i podejściu do dzieci. Dziewczyny zdobyły wiele pozytywnych recenzji od klientów i uwielbiają prowadzić Szmaragdowe Animacje :) Ponadto nasza kadra podnosi stale swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach! 

Dane do płatności: 

PL 69 2490 0005 0000 4530 8718 6320
(Alior Bank)
Odbiorca: Anna Peszkowska.

W tytule przelewu wpisz: datę animacji i swoje imię i nazwisko, np. 25 marca 2023, Joanna Kowalska 

W takim wypadku poinformuj nas o tym jak najszybciej. Jeśli impreza została przełożona na inny termin ale odbędzie w przeciągu najbliższego miesiąca (30 dni) zaliczka nie zostanie potrącona, tylko przejdzie na poczet innego terminu. W przypadku odwołania imprezy zaliczka przepada. 

Dokonując rezerwacji należy podać:

  • datę imprezy
  • lokalizację imprezy
  • spodziewaną ilość dzieci (mniej więcej)
  • wiek dzieci (jeśli grupa jest mieszana wiekowo to wystarczy taka informacja)
  • orientacyjny czas trwania imprezy

Jeśli jednak nie wszystkie informacje są na ten moment znane - umów się z nami na uzupełnienie brakujących informacji :) Rozumiemy, że nie zawsze wszystkie informacje są znane od razu!

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Pamiętaj, że szczegółowe kwestie dotyczące organizacji imprez są opisane w Regulaminie Szmaragdowej Krainy.