Top

Szmargdowa przygoda: Szlakiem Magicznych Mikstur

Wyruszymy w podróż po składniki do magicznych mikstur!

Ten program jest idealny dla dzieci w wieku 4-9 lat! Wspólnie zdobędziemy składniki potrzebne do stworzenia zaczarowanych mikstur!

Jakie atrakcje czekają na dzieci?

1. Warsztat kreatywny  z mikstur przyjaźni, podczas którego każdy z uczestników animacji zrobi własną miksturę przyjaźni z  wieloma intrygującymi dodatkami. Każda mikstura składa się z ok. 10 magicznych składników wpływających na jej kolor, zapach i konsystencję.  Podczas warsztatu poćwiczymy kreatywność, wyobraźnię a także umiejętność współpracy. Gotowe mikstury będziemy mogły wkropić do buteleczek-naszyjników, które będą pamiątką z animacji. 

 

2. Gry zręcznościowe z wykorzystaniem przyciągających uwagę  wyjątkowo dłuuugich mat animacyjnych ze stopami olbrzymów oraz...

 

3. Zabawy integracyjne z kolorową, uwielbianą przez dzieci animacyjną chustą Klanzy! Pokażemy Wam zabawy jakich nie znacie, bo chusta Klanzy to wspaniały gadżet integracyjny! Mini tor przeszkód, rzuty do celu, robienie wyrzutni, gra w łowy - to tylko niektóre z propozycji!

 

4. Pełną emocji grę w Komnatę Złota! Zobaczymy komu uda się przekraść obok strażnika tak, żeby zdobyć złoto i diamenty! 

 

5. Rozwijające kreatywność i wyobraźnię aktywności architektoniczne z klockami konstrukcyjnymi BAMP - wspólnie zbudujemy wieże, zamek albo... wysoką aż do sufitu bramę, pod którą przejdą wszystkie dzieci!

 

6. Konkurencje z kolorowymi krążkami active rings, linką oraz kolorowymi, zwiewnymi chustami do żonglowania, a także zabawy taneczne! 

 

7. Puszczanie baniek mydlanych XXL 

 

8.   Harce na twisterze XXL - zobaczymy komu uda nie zaplątac się w supełek wykonując zabawne polecenia na macie eventowej do Twistera!

 

9. ART MOMENT na koniec animacji zapraszam na wzory malowane na buziach/nadgarstkach. Posiadamy profesjonalne farbki do malowania ciała oraz atestowany brokat kosmetyczny. Proponujemy wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek! 

Tak, dostosujemy program do mieszkania / domu, w którym będzie odbywała się animacja. Większość atrakcji po drobnej modyfikacji jesteśmy w stanie zrealizować w średniej wielkości pokoju. W przypadku animacji bez możliwości wyjścia na zewnątrz zamiast puszczania baniek mydlanych na zewnątrz proponujemy zamykanie w bańce. Ta atrakcja wymaga jednak animacji trwającej min. 2.5h.

Nie, mikstury na koniec wybuchają i niestety nie da się zabrać ich do domu. Gdyby jednak chcieli Państwo, aby dzieci miały pamiątki z animacji to możemy (jeszcze przed wybuchem) przelać część mikstur do małych buteleczek, które dzieci wezmą do domu. Zamknięcie mikstury w buteleczce wiąże się z dodatkowym kosztem: +35 / 50 do ceny animacji w zależności od wielkości grupy

Tak! Współpracujemy ze Żłobkiem Tam i Tu na warszawskim Mokotowie, blisko metra Wierzbno. Miejsce posiada salę na warsztaty oraz przestrzeń z wykładziną do zabaw ruchowych. Dodatkowo, latem dostępny jest również ogródek, z którego można skorzystać. Po stronie rodziców są dekoracje oraz poczęstunek dla dzieci, a my zajmiemy się animacjami. Dodatkowo, w lokalu znajduje się niewielka kuchnia połączoną z wygodną szatnią, gdzie rodzice mogą spędzić czas w oczekiwaniu na dzieci. :) Cennik: 180 zł/h  Dodatkowe informacje: Lokal zalecamy wynająć na 2h. Animacje dla dzieci trwają godzinę. Pół godziny przed animacją udostępniamy lokal na wniesienie tortu oraz dekoracji. Po animacji jest pół godziny czasu na pożegnanie się z gośćmi i spokojnie pozbieranie prezentów. Zapytania o dostępność lokalu w konkretnym terminie należy kierować drogą mailową. Sugerujemy zarezerwować lokal przynajmniej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.
Szczegóły

Szmaragdowa Moc Programu: bazuje na materiałach atrakcyjnych sensorycznie!

Dzieci decydują jaką miksturę chcą stworzyć - każdy tworzy miksturę o unikalnym składzie, kolorze i zapachu!

Cennik

Do 10 uczestników:

2h - 700zł

2.5h - 850zł

3h - 900zł 

Od 11 do 15 uczestników:

2h - 800zł

2.5h - 850zł 

3h - 900zł 

+ 15zł za każdą dodatkową osobę 

+ 150zł za animację prowadzoną przez dwie animatorki 

+ opłata za dojazd zależna od lokalizacji :)