Top
Szmaragdowa Przygoda: Brokatowym Szlakiem Jednorożców!

Prawdziwa gratka dla dzieci, które uwielbiają jednorożce! Wspólnie stworzymy jednorożcowy eliksir, ozdobimy nasze policzki malunkami z motywem jednorożca, a także urządzimy jednorożcowe wyścigi!

Szmargdowa przygoda: Szlakiem Magicznych Mikstur

Magiczne mikstury to najczęściej wybierany program urodzinowy! Słowem nasz prawdziwy bestseller! Idealny dla grupy mieszanej wiekowo - każde dziecko doskonale bawi się zdobywając składniki do swojej magicznej mikstury!

Szmaragdowa przygoda: Moc przyjaźni

Stworzymy mikstury przyjaźni i weźmiemy udział w zabawach integracyjnych i animacyjnych! Podczas ARTmomentu wykonamy tatuaże profesjonalnymi farbami do ciała!

Magiczne urodziny - warsztaty z iluzji

Niech zadzieje się magia! Nasz magik zrobi pokaz dostosowany do wieku dzieci, a następnie pokaże jak samodzielnie wykonywać proste tricki! Warsztaty z iluzji i rekwizytów cyrkowych to doskonała zabawa, dająca dzieciom wiele satysfakcji z nabytych umiejętności!

Szmaragdowa Gra Terenowa

Animacje w lesie albo na ulicach Waszego miasta? Zapraszamy Was na grę, w której na punktach czekają ciekawe zadania a na samym końcu skarb zamknięty na kłódkę. Kto odnajdzie klucz do skarbu? Prawdziwi śmiałkowie żądni przygód!

Szmaragdowa Przygoda: Kraina Lodu

Program dla wszystkich, którzy chcą przeżyć przygody niczym w "Krainie Lodu"! Wspólnie stworzymy mikstury, które uratują Annę, przeżyjemy bańkową śnieżycę czy zabawy z bohaterami z bajki!

Szmaragdowa przygoda dla maluszków!

Zapraszamy na animację dla maluszków! Zabawy z chustą Klanzy, łapanie baniek mydlanych i skakanie po kolorowych matach animacyjnych spodobają się najmłodszym uczestnikom imprezy!

Akcja Integracja

Poznajcie moc gier i zabaw integracyjnych! Sprawdźcie umiejętności współpracy i podejmicie nietypowe wyzwanie dla odważnych! W sezonie letnim zapraszamy także na bitwę balonową, wodną sztafetę i aqua berka!

Szmaragoda przygoda: Tropem dinozaurów

Na tej animacji ułożymy szkielet dinozaura, a także stworzymy swoje DINO figurki! Nie zabraknie atrakcji takich jak gry wielkoformatowe i łapanie baniek mydlanych!

Szmaragdowa przygoda: Slajmowe Labolatorium

Rozciągliwe, brokatowe i strzelające kuleczkami slajmy to gwiazdy programu tej animacji! Zapraszamy do slajmowego labolatorium, w którym zdradzimy sekretny przepis na najlepsze slajmy na świecie!